Przegląd obozów tanecznych 2017

Jeśli chcesz doskonalić swój warsztat taneczny najelpiej zrobić to w wakacje, wtedy można maksymalnie skupić się na swojej pasji i poświęcić czas na poprawieniu niedoskonałości. Dodatkowo możesz tak zaplanować dwa miesiace, żeby nie wypaść z rytmu i tanecznym krokiem wejść na salę treningową.

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić ciekawe oferty obozów tanecznych, które pozwolą Wam odpocząć ale i krok po kroku realizować swoje taneczne cele.

Zaczynamy listę od:

1I Camp DANCE/MANIA

Obóz organizowany przez Camport Anna Madajska, ul. Zielona 50 lok. 9, 90-635 Łódź

Camp DANCE/MANIA – to dla Ciebie szansa na poznanie od podszewki stylu, charakteru i różnorodności tanecznej formy spędzania czasu.  Zyskasz okazję na odkrycie Twojego indywidualnego stylu, charakteru na scenie, poczujesz muzykę jak nigdy dotąd, uwolnisz emocje i pozwolisz sobie na wolną ekspresję.

Goście specjalni! Na każdym turnusie odwiedzi nas wyjątkowy choreograf tańca, który poprowadzi intensywne warsztaty dodatkowe i wzbogaci Twoje taneczne umiejętności.

Weźmiesz udział w niepowtarzalnych warsztatach tanecznych, bitwach tanecznych, które będą się rozgrywały o różnych porach i w różnych miejscach. Tu liczy się Twoje serce do tańca i duch artysty.

WARSZTATY TANECZNE – W TWOIM STYLU

Biorąc udział w warsztatach tanecznych, poznasz różne techniki. Zajęcia prowadzą dla Ciebie instruktorzy tańca, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w studiach tanecznych w całej Polsce.

  • Hip hop, el. House/Dancehall – czyli spięcia, dynamika, energia i uliczny charakter. Doskonały dla każdego, bo pozwala wyzwolić energię i naładować baterie
  • Modern/Lyrical Jazz – czyli niezawodna klasyka – modern i lyrical
  • Street Dance Jam – to taneczne sesje taneczne z różnymi instruktorami i kombinacjami
  • Klip na plaży – wakacyjny klip taneczny
  • Night FUN Street – warsztaty wieczorne

 

2I Obóz taneczny Hakiel Akademii 2017

Stworzyliśmy ten obóz z myślą o doskonaleniu naszych tancerzy z grup formacyjnych. Gwarantujemy Wam ogromną dawkę tańca i zwiększenie umiejętności tanecznych. 4 – 6 godzin tańca dziennie, zajęcia z akrobatyki oraz warsztaty taneczne z zaproszonymi Gośćmi. Po wielogodzinnych treningach, wspólnie zrelaksujemy się na wieczornym Beach Party i wielu innych atrakcjach.

3I Warsztaty Taneczne

Dla kogo: Dziewczęta i chłopcy po ukończeniu VI klasy szkoły podstawowej i starsi. Bez względu na to, czy już tańczysz, czy dopiero chcesz zacząć – jeśli tylko taniec wyzwala w Tobie pokłady niespożytej energii, to właśnie jest obóz dla Ciebie. Muzyka, poczucie rytmu i efektowne układy choreograficzne to wspólny mianownik tego obozu.

 PROGRAM

Na parkiecie tanecznym Campu Radków ćwiczymy układy w formacjach i doskonalimy indywidualną technikę każdego z uczestników. Zajęcia mają na celu podniesienie poziomu zaawansowania tanecznego campowiczów. Dodatkowo pozytywnie wpływają na ich rozwój fizyczny, kondycję, sprawność i koordynację ruchową. Uczą wytrwałości i pracowitości, a wszystko to odbywa się przy ulubionej muzyce tancerzy. Jeśli więc i Ty chcesz się doskonalić i czerpać radość z tańca, dołącz do nas bez wahania.

warsztaty taneczne Chris