od pomysłu….do gotowego stroju dla Oli

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..

Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać naszą realizację dla Pani Kasi i Oli!

 

1I POMYSŁ

Pani Kasia 13 września przez FB: Witam, chciałabym zapytać o możliwośc uszycia stroju ?

metkaBALETKA 13 września: Dzien dobry, tak jest taka mozliwosc prosze o informacje jaki stroj, ew. Prosze podac kontakt do siebie, zadzwonie. Pozdrawiam 🤗

Ola potrzebowała strój na zawody fitness, w których po raz pierwszy miała wziąć udział. Ola jest łyżwiarką, konkurs fitness to dodatkowe zadanie dla Oli, która została wybrana przez trenerkę do konkursu. Wyzwanie organizacyjne dla rodziców, ponieważ  nie jest to typ konkursów, w których Ola zazwyczaj bierze udział. Dlatego strój miał być z fitnessową nutką ale też przyszłościowy np. z możliwościa ćwiczenia w nim.

Oto projekt narysowany przez Olę.

 

 

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli

2I METKABALETKA TEAM PROPONUJE:

Po szczegółowych uzgodnieniach zdecydowaliśmy się na świecący materiał oraz fioletowe dodatki. Do tego tiul  w kolorach: róż, niebieski i fiolet, żeby jak bardziej współgrał z materiałem.

 

3I PRZYMIARKI I TESTOWANIE

Jeszcze bez tiulu ale już widzimy wstępny efekt. Zrezygnowaliśmy ze ścięcia na skos przodu, ze względu na odkryte plecy. Chcieliśmy, żeby strój prezentował się pięknie na Oli i z przodu i z tyłu. Odkryte plecy dodają ciekawego efektu i podkreślają wysportowaną sylwetkę.

od pomysłu....do gotowego stroju dla Olia od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli

Milenka Dancer pomaga nam jak zawsze w przymiarkach. Tutaj okazało się, że tiulu rzy spodenkach jest trochę za dużo i musimy zmniejszyć objętość, żeby Oli było wygodnie w czasie tańca.

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli

4I STRÓJ GOTOWY

metkaBALETKA 22 września: przesyłam zdjęcia stroju, proszę o informację czy zgodnie z opisem i czy możemy wysyłać do Pani
Pani Kasia: Moim zdaniem cudowny
:)
zobaczymy jak Olka będzie wyglądała- nie ma co się zastanawiac tylko wysyłajcie

ZESTAW NA START projekt indywidualny - taniec, trening, akrobatyka

 

 

5I Ola otrzymała przesyłkę…..

ile nas kosztowało to nerwów ;-), jest wiadomość od Pani Kasi: Szczęśliwa Ola, kostium idealny, mistrzostwo.

To dla nas cały dzień już tylko radość :-))))))od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli

6I EFEKT KOŃCOWY

Olę można było podziwiać na Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness w Mrozach. Ola dostała się do finałowej szóstki! Ogromny sukces, szczególnie, że po raz pierwszy brała udział w tego typu zawodach!

 

Pani Kasia: jesteśmy już po zawodach- Mistrzostwach Polski Dzieci w Fitness, które odbyły się w miniony weekend w Mrozach . Ola Stańczyk (w Waszym stroju) zakwalifikowała się do finałowej szóstki najlepszych zawodniczek imprezy.

Jest to jej duży sukces gdyż debiutowała w tego typu zawodach. Ostatecznie uplasowała się na 6 miejscu. Dziękujemy za idelanie skrojony strój.

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..a

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..

aod pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..a

od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..a od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..a od pomysłu....do gotowego stroju dla Oli..

 

Dziękujemy Pani Kasi i Oli za udostępnienie zdjęć i zgodę na publikacje wpisu. Trzymamy za Was kciuki i cieszymy się, że mogliśmy uszyć dla Was tak piękny strój :-))))))))).

 

Kochani, jeśli macie pomysł na strój piszcie do nas zawsze razem coś wymyślimy 🙂

Miłego dnia!

 

STRÓJ NA START: http://metkabaletka.pl/produkt/rodzice/zestaw-na-start-projekt-indywidualny-taniec-trening-akrobatyka/

Może zainteresuje Cię też...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.