podsumowanie września’17 najlepsze posty metkabaletka

Podsumowanie września najlepsze wpisy metkabaletka

podsumowanie września’17 najlepsze posty metkabaletka

Rozpoczął się nowy sezon taneczny. Każdy ma swoje, nowe postanowienia i nowe cele. Szkoly taneczne kuszą nowymi ofertami a my rodzice i tancerze dzielnie walczymy o swoje marzenia. Przed nami nowe zmagania, turnieje, choreografie i pełne wrażeń występy.

W tym miesiącu wpadliśmy na pomysł założenia grupy #metkagirls dla wszystkich dziewczyn, które czują się choć trochę z nami zawiązane i są ciekawe co u nas słychać. W grupie będziemy informować o zbliżających się kolekcjach, sesjach i innych wydarzeniach.  Dodajemy też nowy hashtag #metkafamily dla wszystkich tych, którzy czują się tancerze powinni się jednoczyć a nie dzielić. Mamy tysiące szkół tańca i każdy tancerz ma podobne marzenia i dąży do tego samego celu. Taniec to pasja i zasady fair play też tancerzy obowiązuja. Dlatego nie zależnie od klubu każdy dobry tancerz będzie wspierał swoich kolegów w osiąganiu sukcesu. Chcemy pokazać, że Świat taneczny potrafi się zjednoczyć i działać razem……a nie z zawiścią patrzyć jak komuś w danym momencie udaje się np. dostać do programu…..pomagamy sobie nawzajem, bo kto wie, może Ty za moment też dostaniesz się do finału i będziesz potrzebowała wsparcia. Będziemy jeszcze rozkminiać problem braku integracja w świecie tanecznym, skąd się bierze i dlaczego jest tak źle…. a może nie jest tak źle?

1I Grupa #metkagirls na FB

a na zdjęciu Patrycja, Julia i Julia, Daria, Martynka, wszystkie dziewczyny brały udział w sesji metkaBALETKA

2I piękna sesja Julii Szumi Szumowskiej

3I Nowości i powrót do sesji zdjęciowych Oliwii

4I Top PANDA prawdziwy hit!

5I Strój na start to oferta dla tych tancerzy, którzy marza o pięknym stroju za rozsądne pieniądze. Strój można zaprojektować samemu a my pomożemy tylko ustalić szczegóły.

Możemy też pomóc w projektowaniu i ustaleniu stroju.

ZESTAW NA START projekt indywidualny - taniec, trening, akrobatyka

 

Powodzenia na salach tanecznych! Dajcie się zauważyć w strojach z metkaBALETKA!

 

Może zainteresuje Cię też...