podsumowanie sierpnia’17 najlepsze posty metkabaletka

podsumowanie sierpnia’17 najlepsze posty metkabaletka

Niestety sierpień już się kończy ale czas na nowe przygody i fantastyczne projekty. Wprawdzie nie będziemy mieli tylu okazji na wspaniałe sesje w plenerze z Wami, ale od października pomału będziemy się spotykać w studiu fotograficznym. Mamy kilka fajnych pomysłów na kolejne zdjęcia. Chcemy też kontynuować szycie zestawów tanecznych, żebyście miały jak największy wybór właśnie na naszej stronie. Chcemy pokazać światu, że w Polsce jest świetna firma produkująca  super, oryingalne stroje do tańca. Z Wasza pomocą na pewno się nam to wszystko uda. Od sierpnia wzmocniliśmy system nitek oraz przesuwalność gumek, dla Waszego komfortu. Stroje można zamawiać też indywidualnie w zależności od potrzeb.

1I Lena w bluzie Rebelia, wygląda zjawiskowo. Ta sesja przyniosła nam wiele radości. Zdjęcia robiliśmy w bardzo upalny dzień, przy maksymalnie intensywnym słońcu. Mimo to, uważamy, że Lenka wypadła wspaniale.

 

 

2I Oliwka i Martyna – niesamowita przygoda z wspaniałymi tancerkami. Dziewczyny petardy, nasze wierne fanki i ambasadorki.

Oliwka dziewczyna kameloeon przeistaczyła się w czasie sesji w pięknego motyla. To ona otwiera nasz nowy sezon na lookbook!

Martyna – piękna, mądra dziewczyna, ma wiele talentów. Jej pozowanie to bajka, piękna i naturalna, bardzo wiele profesjonalizmu wniosła w nasze sesje.

3I Ola i Kinga a może Kinga i Ola…..kochane tancerki, nasze fanki i fanki swojej trenerki Darii Sadowskiej.

Pięknie prezentują nasze nowe stroje. Bomberka to hit!

4I Top Dance 

Kolor czerwony należy do ciepłych i niegdyś był uważany za ” kolor kolorów ” . Jego nazwa w niektórych językach oznacza dosłownie ” piękny ” lub ” kolorowy ” .

Kolor czerwony jest tzw. barwą władzy, występuje jako atrybut króla i jego najwyższego znaczenia.

Dlatego Martyna wygląda w nim jak królowa, ale też każda inna tancerka w nim występująca 😉

5I Ola w zestawie sportowym Elle wygląda pięknie. Kolor niebieski pięknie współgra z jej jasymi włosami.

Świecące spodenki autentycznie dodają blasku.

6I Top Diamenty najchętniej  kupowana krótka bluzka w sierpniu, idealna do wielu stylizacji. Martynka i Patrycja wyglądają w niej pięknie!

7I Milenka z Tatą w naszej bomberce MILENE

8I Martynka i Mila z piękną Mamą, która nam bardzo pomogała przy sesji, dziękujemy!!!! ♥

Może zainteresuje Cię też...