Podsumowanie lutego

Podsumowanie lutego

Uuuh! Jednak krótki był ten luty. Gdyby był normalny, standardowy i miał te dwa dni więcej, to podsumowanie byłoby pewnie obszerniejsze.

 • W tym miesiącu wydarzyły się aż dwie sesje. Cieszy nas to bardzo, ponieważ zima nie jest dla nas idealną porą i ogranicza nam miejsca do sesji. Pierwsza, w której wzięły udział Jana i Julia głównie dotyczyła nowości. Chcieliśmy odczarować zimę i wprowadzić na sale treningowy powiew wiosny i  tanecznej lekkości. Zaproponowaliśmy spodenki z podwyższonym stanem, koszulki bez rękawków, top z siatką wysadzany kamieniami. Wszystkie zestawy z tej sesji są na literę A 😊 Amber, Amelia, Ariel, Alissa.

Sesja z Julią  i Janą z  zespołu Luzik 1 

podsumowanie lutego

 

 • Druga sesja z Igą pełna ciepłych barw, troszkę nostalgiczna ale dużo bardziej taneczna. Też nowości, bardziej odważne, indywidualne stroje.

Iga na warsztatach z Idą Nowakowską – WOW!!!!!

podsumowanie lutego

 

 • Mieliśmy też dużo dyskusji na temat powodów zaprzepaszczania naszych życiowych szans. Każdy z nas miał w życiu sytuacje, kiedy mógł coś zrobić, ruszyć do przodu, w czymś się sprawdzić, a tego nie zrobił. I najczęściej takich sytuacji później żałujemy. Jakie są powody? Lenistwo, brak odwagi czy brak wiary w siebie? Dlatego nasze wpisy były w tym miesiącu bardziej motywacyjne.
  a
  podsumowanie lutegoa
 • Pokazaliśmy Wam stroje na indywidualne zamówienie,  które stworzyliśmy dla naszych #metkagirls. Na sesji z Mają z zespołu B-Team!
  apodsumowanie lutegoa
 • Odbyły się zawody MEDS, w których miło nam było brać udział i obserwować nasze #metkagirls! Trzy dni emocjonującej, tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycające pokazy w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych Egurrola Dance Studio!. Wśród tysiąca tancerzy – Wy najpiękniejsze, najwspanialsze, cudowne, zdolne nasze #metkagirls. Dziewczyny byłyście najwspanialsze! Brawo!

Wspaniałe występy #metkagirls! podsumowanie lutegoa

 • Niespodzianki to my lubimy, kto nie lubi, zwłaszcza te od Was. Do naszych #metkagirls dołączyła wspaniała tancerka Patka Gieranin. Patka v. zestaw GIGI. BOSKO!

podsumowanie lutego

To co nas jeszcze inspirowało w lutym: podsumowanie lutego

 

Źródło zdjęć z występów MEDS: Egurrola Dance Studio

Może zainteresuje Cię też...