Otul się modą i odkryj naszą czerwoną bluzę i top z nadrukiem

To jeszcze słów kilka o naszej czerwonej bluzie i czerwonym topie – must have sezonu!

W tramwaju jadę z dziewczyną, która ma na czerwonej koszulce biały napis LOVE . Na rowerze mijam chłopaka w czerwonej bluzie z polskim napisem, a na Turnieju widzę mamę w bluzce czerwonej oczywiście z białym napisem. Czerwony top z białym napisem nie opuszcza już mnie na krok. Tylko jaki top i jaki napis, żeby był jak najbardziej trendy dla tancerzy i na polskie sale taneczne?

Idą zimniejsze dni dlatego może jednak najpierw powstanie krótka bluza typu cropp czerwona, koniecznie z napisem motywacyjnym. Na początku rozważamy:

Sport Girl

Dancer Girl

A moze jednak czerwona bluza a czarne tło napisu i biały napis:

Purpose fuels passion

 

I can & I will

 

Dosyć długo nie mogłyśmy się zdecydować co nam się podoba. Szukając hasła na wpis na facebooku wpadłyśmy na hasło I CAN and I WILL…..idealne! My codziennie mówimy sobie „a właśnie, że damy radę” i staramy się bardzo realizować wszystkie pomysły i marzenia naszych tancerzy ♥

 

Wkońcu wybrałyśmy: I CAN AND I WILL w bialej ramce, wydaje nam się najbardziej zbliżony do naszych potrzeb, eleganki i mądry.

Na sesji z Wiktorią bluza prezentuje się wspaniale!

 Bluza I CAN AND I WILLBluzka dziewczęca czerwona I can and I will gimnastyka taniec W-F

 

Po bluzie czas oczywiście na czerwony top, który najlepiej sprawdzi się na treningu. Decydujemy się na napis DANCE originals. Wydaje nam się,  że w ofercie innych marek słowo DANCE nie funkcjonuje wcale…..a metka chce w każdym swoim produkcie podkreślać taneczno-sportową duszę.

TOP dziewczęcy czerwony DANCE 2 taniec gimnastyka akrobatyka

Oczywiście muszą też być fajne plecy, bo z każdej strony top musi wyglądać jak najlepiej. Już niedługo efekt sesji zdjęciowej w czerwonych topach DANCE!

Może zainteresuje Cię też...