…od pomysłu do gotowego stroju……

…od pomysłu do gotowego stroju……

Dzisiaj chcielibyśmy Wam pokazać naszą realizację dla Pani Sylwii i jej córki Roksany!

 

1I POMYSŁ

„Dzień dobry, zgodnie z wczorajsza rozmowa chciałabym zlecić Pani uszycie zestawu dla córci. W załączniku fotki naszej graficznej wizji, ale jeśli uzna Pani że powinny być jakieś poprawki to proszę dać znać. Kolor chciałabym aby był intensywnie niebieski, lapis lazur, z dodatkami błękitnymi i jagodowym lub tylko jagoda. Córka obecnie nosi rozmiar 122/128 i jako gimnastyczka jest szczuplutka. Proszę o wycenę i w razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam ”  

2I METKABALETKA TEAM PROPONUJE:

3I PRZYMIARKI I TESTOWANIE

(MILENKA DANCER)

4I STRÓJ GOTOWY PLUS WORECZEK NA STRÓJ

5I Roxy otrzymała przesyłkę…..

metkaBALETKA Team: stan „przedzawałowy” czy wszystko się podoba i jest dobre 😉

Mama Pani Sylwia napisała: „DZIEKUJE!!! Roxy bardzo zadowolona. Wyślę bardziej profesjonalne zdjęcia, teraz na szybko :). Pozostałe rzeczy też bardzo miłe. Pozdrawiam serdecznie Sylwia”

metkaBALETKA Team: Uśmiech Roxy nas „powalił” – miłość od pierwszego wejrzenia ♥♥♥

6I EFEKT KOŃCOWY

Dodatkowo MAMA Pani Sylwia dodała kamienie. Ten projekt bardzo nam się podoba. Roxy zadowolona, bo jej strój jest oryginalny stworzony z sercem przez Mamę i Roxy….metkaBALETKA Team „przezadowolna”, że pomogła spełnić marzenie……….

Mama Roxy – Pani Sylwia „Dziekuje za pomoc bo gdyby nie idealne odwzorowanie i  i szybkie uszycie projekt nie wypadł by tak świetnie. Zapraszam do obejrzenia relacji na YouTube Mistrzostwa Polski Fit Kid cz 5. Pozdrawiam

Poniżej filimik z występu Roksanki, Roksana występuję w 12:46 minucie 🙂

 

Dziękujemy Pani Sylwii i Roksance za udostępnienie zdjęć i zgodę na publikacje wpisu. Trzymamy za Was kciuki i cieszymy się, że mogliśmy z Wami pracować :-))))))))).

 

Kochani, jeśli macie pomysł na strój piszcie do nas zawsze razem coś wymyślimy 🙂

Miłego dnia!

Może zainteresuje Cię też...