Warunki dostawy

warunki dostawy

Nie lubisz długo czekać na swoją przesyłkę? My też, dlatego sprawna realizacja i dostawa Twojego zamówienia to dla nas priorytet!

Czas dostawy – jest uzależniony od rodzaju produktu i wynosi od 3 do 21 dni – 99% przesyłek dociera do naszych Klientów w przeciągu 5 dni. Jeśli w opisie produktu nie został wskazany termin dostarczenia, bardzo prosimy sprawdzić dostępność przed zakupem. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas dostawy wynosi ok 14 dni roboczych. Czas dostawy może się wydłużyć w wyniku braku obecności Klienta (lub innych osób, które mogą odebrać dostawę) pod podanym adresem dostawy, braku kontaktu z kurierem lub z innych przyczyn zależnych od firmy kurierskiej.

Opłata za przesyłkę zamówionych przedmiotów definiowana jest przez projektantów. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie w zależności od towaru, jego gabarytów, a także wybranego spedytora. Za wysyłkę towaru odpowiadają projektanci – w tym za pakowanie i wybranie odpowiedniej firmy wysyłkowej. metkaBALETKA nie dolicza do przesyłki żadnych opłat dodatkowych.

Ponieważ projektanci wysyłają przesyłki indywidualnie z różnych lokalizacji w Polsce, do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki. W przypadku jednak gdy zamówione przedmioty pochodzą od jednego projektanta, zamówienie wysyłane jest jedną przesyłką, a opłata za przesyłkę liczona jest tylko raz.

Opłata za przesyłkę zagraniczną liczona jest w taki sam sposób jak powyżej.