Look of the day: szary zestaw Loren

Look of the day: szary zestaw Loren

LOOK OF THE DAY: SZARY ZESTAW LOREN

 Dzisiaj na tapetę bierzemy jeden z nowszych zestawów czyli LOREN. Dlaczego wybrać akurat SZARY ZESTAW LOREN?

Zestaw taneczny Loren taniec akrobatyka gimnastyka

Po pierwsze – uniwersalny

Kolor szary pasuje do każdego typu urody. Wszelkie odcienie szarości zapraszają do wariacji modowych. Szary można zestawić niemalże z każdym kolorem. Do topu z zestawu LOREN można dobrać każdy inny kolor spodenek. Można więc puścić wodze fantazji. Każdy pomysł na stylizacje z wykorzystaniem szarego zestawu LOREN to strzał w dziesiątkę! Można go nosić na treningi lub wykorzystać na zawody.

Zestaw taneczny Loren taniec akrobatyka gimnastyka

Po drugie – elegancja

Kolor szary określa potrzebę równowagi i wyciszenia bez manifestowania uczuć na zewnątrz. To kolor skrywanych emocji. Jest niezwykle elegancki i kobiecy. Jest świetnym rozwiązaniem dla lirycznych i współczesnych układów choreograficznych oraz można go wpleść w codzienne stylizacje.

Po trzecie – ponadczasowy

Jedną z największych zalet posiadania zestawu LOREN jest fakt, że szary kolor nigdy nie wychodzi z mody. Szary to klasyka, którą można zestawić z praktycznie każdym kolorem i wzorem. Powiększając swoją taneczną garderobę o zestaw LOREN można być pewnym, że będzie modny w każdym sezonie. To oznacza, że na pewno go wykorzystasz w 100%.

a

Może zainteresuje Cię też...