Dance work of the day

Dance work of the day

Dance work of the day

Projektowanie, dobieranie materiałów, przygotowania do kolejnej sesji, oczekiwanie na rezultaty poprzedniej, szycie, praca nad stroną internetową… uff! Jest dużo rzeczy do zrobienia, ale za każdym razem kiedy widzimy efekty jest super:)

Metkabaletka to portal, który dotyczy ubrań ale też innych aspektów. Jednym z nich jest społeczność ludzi z sportowym duchem.

Życie w społeczności, nawet jeśli jest się największym na świecie indywidualistą, jest czymś bardzo potrzebnym. Wśród ludzi możemy wymieniać się poglądami, spostrzeżeniami a przede wszystkim umiejętnościami. I o to właśnie chodzi w metkaBALETKA.

Każdy może nas czegoś nauczyć i warto jest wymieniać się swoimi umiejętnościami, żyć w grupie zachowując tym samym swoją indywidualność. W ten sposób każdy z nas zdobędzie nowe umiejętności i rozwinie te, które już posiada. A przede wszystkim doceni wiedzę, którą ma a nad którą niekoniecznie się zastanawiał:)

Prowadzenie bloga jest otwarte dla wszystkich, znajdziecie tutaj wpisy Mileny Nosek, Medycyny Tańca czy Tori Tokarczyk tancerki. Rozpoczęliśmy cykl reporterski z turniejów [tutaj].

Jeśli macie pomysł na wpis, na sesję zdjęciową czy projekt zestawu turniejowego czy treningowego to bardzo serdecznie zapraszamy.

Oto nad czym ostatnio pracowaliśmy, czekamy na finalny efekt na zdjęcia naszych #metkagrils.

 

Dance work of the dayA
Dance work of the daya
Dance work of the dayA A Dance work of the dayA Dance work of the dayA Dance work of the dayA Dance work of the dayA Dance work of the dayA A Dance work of the day

Może zainteresuje Cię też...