5 pytań do Oli

5 pytań do....Oli Moszczyńskiej Step by Step Kielce #metkabaletka #dance #dancer #taniec

5 pytań do Oli Moszczyńskiej by metkaBALETKA Team tancerki w Szkole Tańca Kieleckiego Teatru Tańca w zespole IMPULS.

Gdy nie zajmuje się tańcem………. spotykam się z przyjaciółmi, spędzam czas z rodzina. Również zajmuje się takimi typowymi zajęciami jak odrobienie lekcji czy czytanie książki. Lubię spać , choć ciągle i tak tańczę, gdzie się da i rzadko się nie zajmuje tańcem, bo tańczenie weszło mi w krew do tego stopnia, że moje życie jest podporządkowane mojej pasji.

 


Najbardziej na świecie……… chciałabym wyjechać na warsztaty z Autumn Miller i poznać ją.  Również chciałabym dostać się na Mistrzostwa Europy i Świata lub pojechać na zagraniczne konkursy takie jak „Move” czy „Down”. Chociaż zobaczyć tancerki biorące w nich udział.

 


Jestem dumna z……… tego, że przez ten cały długi czas taniec mi się nie znudził a wręcz
ciągle się nakręcam. Również jak każdy człowiek, który oddany jest swojej pasji i bardzo cieszy się z sukcesów jakie w niej odnosi –  ja jestem dumna także z sukcesów moich przyjaciółek, które również tańczą.

 


Uwielbiam……… jeździć na wyjazdy taneczne: konkursy, mistrzostwa, turnieje, obozy, cieszę się bardzo jak mi na czymś zależy i mi to wyjdzie.

 


Przyjaciele……… są dla mnie ogromnie ważni i to właśnie oni sprawiają ze się nie poddaje, świetnie z nimi spędzam czas, potrafimy cały czas się śmiać do bólu, chociaż często się kłócimy to i tak się kochamy jak rodzina.

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

”5

 

Zdjęcia: Kinga Czekaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.