5 pytań do……Oli Zielińskiej „ZIOŁO”

5 pytań do …………..Oli Zielińskiej „Zioło” tancerki zespołu LUZ 1 Egurrola Dance Studio, który jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów tańca nowoczesnego w Polsce w grupie wiekowej 12-15 lat. LUZ 1 jest laureatem wielu najbardziej prestiżowych turniejów i festiwali tańca w Polsce i za granicą.

Ola tańczy w tym zespole od 4 lat i  jest współtwórczynią wielu sukcesów. Indywidualnie zdobyła wiele nagród z czego najważniejsze to:

• 2 MIEJSCE MISTRZOSTWA EUROPY 2015

• 1 MIEJSCE INTERNATIONAL POLISH CUP 2015

• 1 MIEJSCE INOWROCŁAW MISTRZOSTWA POLSKI 2015

• 1 MIEJSCE OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  2014

• 1 MIEJSCE  OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  2009

 

Bywa, że………….. gdy wracam z treningu to nie czuję rąk i nóg. Następnego dnia mam zakwasy i nie mam siły wstać z łóżka….ale zdaje sobie sprawę, że nic nie jest wstanie mnie złamać, bo kocham to co robię.

Chciałabym……….wystąpić w programie YOU CAN DANCE i polecieć do USA, żeby szkolić swoje umiejętności oraz wystąpić w grupie tancerzy u sławnych artystów lub w ich teledysku.

Potrzebuję…………czasami dużego wsparcia od rodziny, bo jak każdy mam chwile zwątpienia jak coś mi nie wyjdzie.

Zachwyca mnie….pracowitość, osobowość i talent tancerzy, którzy występują na scenach całego świata np. Maddie Ziegler, Diana Matos itp.

Bez tańca…………….już nie wyobrażam sobie mojego życia, ponieważ uprawiam go od 3 roku życia i cały mój wolny czas spędzam na sali treningowej. Najlepsze wspomnienia mam związane z tańcem.

Moje motto…………

 

 

 

 

Zadaliśmy też 5 pytań Mamie Oli, bo dla nas rodzice są bardzo ważni w rozwoju tancerza i wierzymy, że ich zaangażowanie i wsparcie to część sukcesu tancerza ale i klubu:

 5 pytań do…..Agnieszki Zielińskiej Mamy „Zioło”

Bywa, że…………..mam czasami dość tych wszystkich treningów, wyjazdów na turnieje, ale gdy moja córka wychodzi na scenę to wszystko mi rekompensuje. Uwielbiam na nią patrzeć.

Chciałabym……….żeby w przyszłości odniosła sukces w świecie tanecznym, żeby spełniła swoje największe marzenia, chyba jak każda matka.

Potrzebuję…………czasami czasu, bo moje życie jest dostosowane pod jej treningi, warsztaty itp. i nie ukrywam pieniędzy, bo to jest kosztowny sport, ale wart każdej ceny 🙂

Zachwyca mnie…. jej determinacja, waleczność w osiągnięciu celu, który na dany moment sobie postawiła. Jest pracowita, wiem i czuję to jako matka, że kocha ten taniec.

Bez tańca…………….na dzień dzisiejszy to ja sobie nie wyobrażam swojego i jej życia, bo na zajęciach zawiązują się znajomości moje z innymi Mamami, Oli z koleżankami z zespołu, to już jest taka zwarta społeczność.

Źródło zdjęć: archiwum Oli Zielińskiej